Здравейте, както обещахме публикуваме списък със 100-те печеливши от играта на Имунобор.

Наш представител ще се свърже с вас за да получите наградите си лично.

  1. Илиян Тодоров – Пловдив
  2. Деяна Генова – Пловдив
  3. Камелия Гюлева – Бургас
  4. Магдалена Цветкова – Плевен
  5. Боряна Милкова – Русе
  6. Силвия Иванова – Бургас
  7. Николай Лазаров – София
  8. Надежда Иванчова – София
  9. Моника Палова – Сливен
  10. Снежана Караджинова – София
  11. Боряна Боянова – Шумен
  12. Албена Тодорова – Горна Оряховица
  13. Мария Крус – Перник
  14. Андрей Андреев – Бургас
  15. Велина Кънчева – гр. Троян
  16. Галунка Янкова – Ловеч
  17. Мария Найденова – Габрово
  18. Диана Иванова – Кюстендил
  19. Мирела Гълчавова – Добрич
  20. Милен Димов – Стара Загора
  21. Елза Бенлиян – Варна
  22. Матдалена Тодорова – Мездра
  23. Стефка Петрова – Бургас
  24. Гергана Станчева – Аитос
  25. Диана Андреева – с.Червена вода , Русе
  26. Маргарита Маргаритова – Долни чифлик
  27. Оля Филипова – София
  28. Петрана Ъкова – Ямбол
  29. Мариана Тодорова – Кричим
  30. Румяна Великова – София
  31. Милена Дъбева – Банкя
  32. Нестор Несторов – Пловдив
  33. Филинка Добрева – София
  34. Лидия Иванчева – Враца
  35. Елеонора Георгиева – Козлодуй
  36. Красимира Божинова – Свищов
  37. Стоянка Данаилова – Благоевград
  38. Цветана Вълчева – Мездра
  39. Искра Чаракчиева – Хасково
  40. Христина Георгиева – София
  41. Надежда Нанева – Горна Оряховица
  42. Ивет Атанасова – Силистра
  43. Цветелина Виктирова – Велико Търново
  44. Ани Кисьова – София
  45. Марта Стоянова – Троян
  46. Петко Петков – Разград
  47. Велина Стойкова – Ямбол
  48. Магдалена Аруева – Момчилград
  49. Цветелина Милушева – Божурище
  50. Зорница Добрева – Велико Търново
  51. Здравка Кирилова – Стара Загора
  52. Женя Панайотова – Добрич
  53. Даринка Кафалиева – Пловдив
  54. Биляна Борисова – Видин
  55. Ирина Крумова – Нови Искър
  56. Мирослав Каланов – Велико Търново
  57. Биляна Чинева – Исперих
  58. Мирослав Христов – Търговище
  59. Йорданка Трайкова – Силистра
  60. Атанаска Банкова – Харманли
  61. Марияна Петкова – гр.Севлиево
  62. Петя Петрова – Свищов
  63. Олга Николова – София
  64. Стефан Ганчев – гр.Габрово
  65. Иванка Тошкова – Стара Загора
  66. Галина Спасова – Хасково
  67. Карина Колева – Ямбол
  68. Емил Русев – Русе
  69. Ралица Димова – София
  70. Мирослава Новакова – Русе
  71. Керанка Ангелова – Ямбол
  72. Татяна Патрашкова – София
  73. Петя Николова – София
  74. Валентина Попова – Ветово
  75. Тоня Стратиева – Димитровград
  76. Мая Будинова – Перник
  77. Петина Георгиева – Шумен
  78. Милко Гайдаджиев – Първомай
  79. Невена Димитрова – Варна
  80. Гергана Коева – Русе
  81. Ралица Личева – София
  82. Радостина Делева – Ямбол
  83. Венцислава Калчева – Ловеч
  84. Красимира Иванова – Ямбол
  85. Катя Лекова – София
  86. Десислава Иванова – Велико Търново
  87. Лиляна Миланова – Панагюрище
  88. Диана Алексова – Панагюрище
  89. Валентин Зоин – Сливен
  90. Илияна Петрова – Бургас
  91. Миглена Русева – София
  92. Елена Гръчка – Благоевград
  93. Диана Таскова – София
  94. Катя Гочева – с.Маноле
  95. Иван Иванов – Казанлък
  96. Соня Коджаманова – Асеновград
  97. Валентина Великова – София
  98. Светлана ГеоГрегиоервгиаева – София
  99. Албена Кирилова – Дупница
  100. Жанета Димитрова – Ямбол

Честито на печелившите!